O nás

Roza.skROZA a RomaniK s.r.o. vznikla v roku 1992, keď sa začala zaoberať výrobou atypického nábytku a zariaďovaním interiérov. V roku 1994 prešla na výrobu vianočných ozdôb z dreva. V roku 1995 začala vyrábať veľkonočné ozdoby a prvé prívesky s náušnicami.

 

V súčasnosti rozširuje sortiment o ďalšie druhy výrobkov, ako sú: označenia na WC, domové čísla ozdoby na špajdli, hodiny a šperkovnice, miniatúry, magnetky, skladačky - mapy. Okrem tohoto sortimentu vyrába reklamné, darčekové predmety šité na mieru zákazníka (napr. klavír pre výrobcu klavírov – Petrof), odznaky, medaile a iné. Taktiež poskytujeme služby ako gravírovanie a rezanie laserom do dreva, plexi, textil, papier, koža a iné.

Na požiadanie zákazníka vyrába erby, znaky, informačné systémy, interiérové doplnky do hotelov, reštaurácií, bánk. Pracovníci firmy ROZA vybavia objednávku k Vašej spokojnosti v dohodnutom termíne a akomkoľvek množstve. Zároveň sa tešia na spoluprácu a pomoc pri realizácii ďalších dobrých nápadov a projektov.

 

Ing. Roman Zachar


ROZA a RomaniK s.r.o.